[JU BARAĆEVE ŠPILJE] IZLETIŠTE BARAĆEVE ŠPILJE OBOGAĆENO JOŠ JEDNOM DODATNOM PONUDOM

Javna ustanova Baraćeve špilje ove godine svoje izletište obogatila je još jednom dodatnom ponudom badminton terenom – uređenim sukladno propisanim standardima, a u cilju promocije boravka u prirodi kroz sport i rekreaciju!  U svrhu promocije istog, 11.rujna 2020. održan je turnir pod nazivom BARAĆ OPEN 20, a sudjelovale su četiri ekipe; Atletski klub Plitvice, Biciklistički klub Crna kraljica, Quad team Plitvice te zaposlenici Javne ustanove – Baraćeve špilje tim. Treće mjesto na turniru osvojio je tim Baraćeve špilje, drugo mjesto Quad tim Plitvice, a zasluženo prvo mjesto osvojio tim Biciklistički klub Crna kraljica.

Ukoliko ste ljubitelj individualnih sportova ili sportova koji se igraju u paru, badminton je idealan izbor jer se u usporedbi s tenisom ili squashom može savladati već nakon kraćeg učenja. No neovisno o tome koliko ste sportskog duha, badminton može biti lagana rekreacija u krugu obitelji jer je pristupačan svim uzrastima.